– Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące programu ,,Czyste Powietrze”

   Zaproszenie

Wszystkich chętnych mieszkańców gminy Hanna zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące programu  ,,Czyste Powietrze” które odbędzie się dnia 28.10.2021 o godz. 1200w świetlicy wiejskiej w Zaświatyczach. Jest to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Na spotkaniu zostaną omówione możliwości dofinansowania  / wymiany pieców, ocieplenia budynków, wymiany stolarki okienne i drzwiowej.

                                                                                                      Z poważaniem

                                                                                                                Pracownicy UG Hanna- organizatorzy

Back to top