Aktualności

100 lecie urodzin Pani Anny Jakubiuk

     W miniony weekend (2 sierpnia 2020r.) swoje setne urodziny świętowała mieszkanka Gminy Hanna Pani Anna Jakubiuk.

     Uroczystość jubileuszowa to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii naszej  Hanna.

     W świętowaniu urodzin prócz licznie zgromadzonej rodziny brali udział przedstawiciele władz samorządowych, na czele z panią Wójt Grażyną Kowalik, pani Kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we Włodawie, proboszcz parafii Rzymsko-Katolickiej w Dołhobrodach Dariusz Karbowiak. Zgromadzeni goście złożyli gratulacje oraz życzyli dalszych, długich lat życia spędzonych w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. List gratulacyjny z okazji setnych urodzin przesłał także Premier pan Mateusz Morawiecki.

     Świętowano piękny jubileusz stu lat życia Pani Anny, życia pełnego pięknych, ale i bolesnych chwil, które nie do końca było usłane różami. Pamiętajmy, że przez ostatnich sto lat Polska odzyskiwała  niepodległość, walczyła o wolność, przeżywała czasy komunizmu a następnie demokracji. Te wszystkie wydarzenia działy się za czasów pani Anny i miały duży wpływ na życie jej i całej rodziny, a trudy i troski Bóg wynagrodził jej długim życiem wśród najbliższych.

     Uroczystość upłynęła w ciepłej i rodzinnej atmosferze, rozpoczęła się mszą świętą w intencji Jubilatki w parafialnym kościele w Dołhobrodach a zakończyła przyjęciem dla rodziny, bliskich, sąsiadów i zaproszonych gości, na którym nie zabrakło urodzinowego tortu oraz życzeń 200 lat życia.

     Podczas uroczystości Jubilatka nie kryła wzruszenia i radości z odwiedzin i powinszowań, otrzymała również mnóstwo życzeń i prezentów.

 

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31