Aktualności

Jubileusz 2012

Sto lat! Sto lat! Sto lat! Tak śpiewaliśmy jubilatom, którzy obchodzili Złote Gody. Uroczystość odbyła się w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Hannie 25 października 2012 r.


W bieżącym roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odznaczył medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie 12 par z Gminy Hanna: Jadwigę i Czesława Błyskosz, Anastazję i Stefana Czuj, Kazimierę i Kazimierza Kaźmiruk, Antoninę i Władysława Łukaszuk, Helenę i Czesława Mąkosa, Annę i Antoniego Pawluk, Józefę i Władysława Poljiańskich, Katarzynę i Edwarda Ruta, Katarzynę i Jana Sokołowskich, Józefę i Eugeniusza Świdczuk, Halinę i Kazimierza Wegera, Antoninę i Józefa Wieliniec. Medale, pamiątkowe dyplomy i kwiaty wręczyła Pani Wójt Grażyna Kowalik wraz z kierownikiem Urzędu Stanu cywilnego Panią Marianną Pietruczyk.  
Wójt Gminy Hanna Grażyna Kowalik podziękowała Jubilatom za trud włożony w wychowanie dzieci, za pracę na rzecz swojej rodziny, oraz za przykład, jaki swoim zgodnym, pełnym zaangażowaniajubileusz, rodzinnego ciepła i życzliwości życiem, dali obecnym i przyszłym pokoleniom.
Przy lampce szampana Jubilaci wysłuchali koncertu życzeń dla każdej z par, dzielili się wspomnieniami ze swojej młodości. Nie wszystkie odznaczone pary mogły wziąć udział w tej uroczystości. Wszystkim jednak przesyłamy życzenia.  

Szanowni Jubilaci
Składając gratulacje z okazji jakże pięknych Złotych Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce  zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć, otoczeni ludźmi których kochacie. Niech każdy dzień będzie przepełniony szczęściem i radością, abyście w zdrowiu i dostatku doczekali Brylantowych Godów.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Hannie
wraz z dyr. Mariolą Kuć

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31