– Hola, hola, literatura! Zapraszamy na festyn w Holi 24 – 27 lipca 2024 r.

Zachęcamy aby w dniach 24-27 lipca 2024 r. zagospodarować czas wolny i udać się do Holi Gmina Stary Brus. Odbędzie się tam festyn artystyczny „Hola, hola, literatura!”. 😍 Pamiętajcie, że tuż po festynie, 28 lipca kolejny wyczekiwany przez koneserów sztuki – Jarmark Holeński w Skansen w Holi! 😍 (niebawem zapowiedź)

Festyn „Hola, hola, literatura!” będzie wydarzeniem regionalnym, z udziałem najbardziej cenionych twórców i artystów z całej Polski (m.in.: Grzegorz Kasdepke, Michał Rusinek, Sylwia Stano, Zofia Karaszewska i wielu innych). Poprzez spotkania autorskie, warsztaty dla dzieci i młodzieży, wycieczki przyrodnicze, wystawy, teatr, czytanie wierszy przez aktorów i nie-aktorów, koncerty i kino plenerowe na polanie będzie promować dziedzictwo kultury, środowisko i unikalną przyrodę Polesia.

Więcej info:

https://www.facebook.com/bibliocreatioPL

https://powiatwlodawski.pl/hola-hola-literatura-festyn…

Back to top