I N F O R M A C J A

Niniejszym informuję, że została uruchomiona platforma internetowa: eBOK dostępna pod adresem   https://ughanna.epodatnik.info  , która umożliwia wgląd do konta dotyczącego rozliczenia za pobór wody oraz odbiór ścieków.

Posiadacze adresów e-mail powinni zarejestrować się.

Po zarejestrowaniu – utworzeniu konta, użytkownik zostanie przypisany przez Informatyka urzędu gminy do konta w programie WODA.

Niniejsza platforma  m.in. umożliwia wgląd do wystawionych faktur, bieżących i zaległych opłat, odczytów wodomierzy, regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków z terenu gminy Hanna oraz do obowiązujących taryf.

Faktury za dostawę wody i odprowadzania ścieków będą wysyłane w formie elektronicznej na podany adres e-mail, po złożeniu pisemnego oświadczenia o akceptacji przesłania faktur drogą elektroniczną.

Wójt Gminy Hanna