ŚWIĘTO W HANNIE

22 lipca 2018 r. Wójt Gminy Hanna Grażyna Kowalik powitała zaproszonych gości, mieszkańców gminy i wszystkich którzy przybyli, aby wspólnie spędzić czas na gminnym pikniku.

W tym wyjątkowym dniu pani Wójt wręczyła podziękowania za efektywne działania na rzecz promocji i rozwoju Gminy Hanna. Podziękowania otrzymali: Andrzej Karwatiuk, Dariusz Chaciówka, Wiktor Chaciówka, Oliwia Ruta, Krystian Samojluk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dołhobrodach, Koło Gospodyń Wiejskich z Dołhobród, Zespół wokalno-instrumentalny z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Hannie, Stowarzyszenie LAS, klub sportowy BUG HANNA, Dołhobrodzkie Zadułyńce, jednostka OSP Hanna.

Zostały także wręczone nagrody uczestnikom zawodów strzeleckich organizowanych przez Stowarzyszenie LAS we współpracy z Wójtem Gminy Hanna.

Dziewczynki o imieniu Hanna otrzymały z rąk Pani Wójt pamiątkowe upominki.

Wszyscy goście zostali poczęstowani przepysznym tortem wykonanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dołhobrodach. Najmłodsi mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w strefie animacji oraz skorzystać z darmowych dmuchańców. Wyśmienitą zabawę imieninowym gościom zapewniły: Zespół GOKiS z Hanny, Dołhobrodzkie Zadułyńce, Zespół „Kresowianki”, Kapela „Hańszczanie”, Zespół DECK OVER oraz gwiazda wieczoru – zespół POWER PLAY.

Zapraszamy do galerii >>>>>