Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński zaprasza przedsiębiorców z całego regionu włodawskiego (POWIATU WŁODAWSKIEGO) jak i wszystkich mieszkańców zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, do udziału w otwartej konferencji, która rozpocznie się dnia 8 marca 2018 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie. Podczas konferencji przedsiębiorcy i mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje m.in. o dostępnych narzędziach wsparcia finansowego dla przedsiębiorców oraz możliwości uzyskania wparcia na doradztwo i szkolenia kadry. Informacji przedsiębiorcom udzielać będą przedstawiciele Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz firma, która realizuje program wsparcia rozwoju dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach spotkania zaplanowano również konsultacje indywidualne.
Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński oraz Włodawska Rada Biznesu. Obecność w spotkaniu potwierdził wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk.

konferencja