– Konkurs „Gmina Przyjazna Seniorom” oraz „Aktywny Senior”


Szanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursach:

  • Gmina Przyjazna Seniorom” – celem konkursu jest wyłonienie gmin z terenu województwa lubelskiego, gdzie prowadzone są wielozakresowe inicjatywy na rzecz osób starszych.
  • „Aktywny Senior” – celem konkursu jest wytypowanie Aktywnej Seniorki/ Aktywnego Seniora podejmujących wszechstronne działania na rzecz środowiska osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej w społeczności lokalnej na terenie województwa lubelskiego.

Czas trwania konkursów: 20 czerwca 2023 r. – 28 lipca 2023 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursów znajdują się na naszej stronie internetowej: https://rops.lubelskie.pl/dyrektor-regionalnego-osrodka-polityki-spolecznej-w-lublinie-oglasza-konkursy-gmina-przyjazna-seniorom-i-aktywny-senior-3/

Regulaminy konkursów wraz z formularzami zgłoszeniowymi do pobrania poniżej:


Back to top