W niedzielę 26 lutego 2023 r. rozegrany został TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY HANNA. W sportowej rywalizacji zmierzyło się 28 wielbicieli ping ponga: 12 w KATEGORII SZKOŁA PODSTAWOWA i 16 w KATEGORII OPEN. Oto lista zwycięzców:

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA: I miejsce – Błażej Mikołajczuk z Samowicz (gm. Terespol); II miejsce – Alicja Sobiecka z Włodawy; III miejsce – Tymon Jaworski z Włodawy.

KATEGORIA OPEN: I miejsce – Kamil Staniszewski z Rusocina; II miejsce – Marek Hrycak z Zaświatycz; III miejsce – Jarosław Torbicz z Pruszkowa.

GRATULUJEMY!!! Za organizację tego sportowego popołudnia odpowiedzialni byli: WÓJT GMINY HANNA GRAŻYNA KOWALIK, ADRIAN LEWICKI WRAZ Z GOKiS-EM W HANNIE oraz GLKS BUG HANNA.